logo Tady jsme doma!   

MAS Chrudimsko - 1
MAS Chrudimsko - 1
MAS Chrudimsko - 1
MAS Chrudimsko - 1

Newsletter

Zadáním Vaší e-mailové adresy si zajjistíte zasílání mailů s informacemi o nových zprávách na našem webu z oboru, který si zvolíte. Z odběru je možné se kdykoliv odhlásit.

Anketa

Setkali jste se už s prací nějaké MAS?

ANO (23)
NE (17)
Co je MAS? (22)

Doporučujeme

 

Národní síť Místních akčních skupin České republiky


Pardubický kraj

 

MAP ORP Chrudim


 

SZIF - Státní zemědělský intervenční fond

 

MAS Chrudimsko, z.s.

Místní akční skupina Chrudimsko byla založena v roce 2013 s cílem podporovat udržitelný rozvoj svého území. Během let 2014 a 2015 se zaměřujeme především na formování rozvojové strategie s důrazem na prosazování principů udržitelného rozvoje a místní Agendy 21. V dalších letech bude hlavním posláním sdružení působit jako místní iniciační, řídící a kontrolní orgán v rámci programů LEADER. Po zapojení se do těchto programů bude moci MAS podporovat projekty různých subjektů, které budou v souladu s rozvojovou strategií území. Na území MAS Chrudimsko můžete navštívit řadu turisticky atraktivních cílů a tradičních akcí.

Kalendář akcí

Seminář Kompost v zemědělské praxi

Seminář Kompost v zemědělské praxi
Ve spolupráci se SZeŠ v Čáslavi a Poděbradech a v rámci cyklu odborného vzdělávání si vás společnost  ZERA, z.s. dovoluje pozvat na odborné semináře o komplexní problematice systému zpracování odpadů nebo surovin technologií kompostování.
V blízkosti Chrudimi se semináře uskuteční:
 
27. září SZeŠ v Poděbradech, kompostárna ZS Sloveč
12. října SZeŠ v Čáslavi, kompostárna ZERS v Neškaredicích u Kutné Hory
 

kompostseminar